Moją życiową pasją i zadaniem jest wspieranie osób, które samodzielnie nie radzą sobie z trudnymi emocjami, negatywnymi przekonaniami i powtarzającymi się schematami życiowymi. W pracy z klientem wykorzystuję Metodę EFT (Emotional Freedom Technique), Matrix Reimprinting, Cellular EFT, techniki wizualizacyjne oraz oddechowe. Jestem certyfikowanym trenerem EFT oraz Cellular EFT. Jestem również terapeutką Kosmoenergetyki Klasycznej. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychologia kliniczna oraz na kierunku Terapia rodzin i par. 

 

Poza całym moim przygotowaniem i wykształceniem, które w jakimś stopniu mnie określają, jestem przede wszystkim osobą wyjątkowo empatyczną, która pomaga potrzebującym odnaleźć zagubioną radość życia i poczucie własnej wartości. Stale rozwijam się i dokształcam, żeby następnie dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z tymi, którzy są w potrzebie.  

 

Życie czasami nas testuje. Pozbawia radości, spokoju i poczucia bezpieczeństwa, śmieje nam się w twarz i sprawdza, jak długo jeszcze wytrzymamy. To prawda, że życie bywa trudne, wiem coś na ten temat. Przekonałam się jednak, że ten trudny stan może być przejściowy. Od nas samych zależy, jak długo ten stan będzie trwał. Czasami możesz mieć wrażenie, że życie Cię przerasta, ale najgorszą rzeczą, jaką możesz sobie wtedy zrobić, to machnąć na siebie ręką i spisać się na straty. Wiem na pewno, że każdy człowiek ma w sobie więcej siły, niż jest w stanie sobie wyobrazić. Często jedyną rzeczą, jakiej mu brakuje, jest pomocna dłoń kogoś, kto w niego wierzy. Wyciągam do potrzebujących ludzi pomocną dłoń, bo wierzę w każdego. Wewnętrzna przemiana osób, którym pomagam, pokazuje mi, że każdy jest w stanie odzyskać spokój, poczucie bezpieczeństwa i harmonię. Każdy. 

 

Nie obiecuję Ci, że zrobię wszystko za Ciebie. Ale mogę Ci obiecać, że jeśli wyrazisz chęć współpracy, nie zostaniesz ze swoim problemem sam. Będę Cię motywować, stawiać do pionu, wspierać i uczyć. Uczyć – jak znowu zacząć szczerze uśmiechać się. Będę Ci towarzyszyć przy odnajdowaniu sensu i komfortu życia. Nie trzymaj dłużej w sobie tego, z czym nie chcesz już być. Napisz do mnie, wygadaj się w mailu. Jest duża szansa, że będę potrafiła Ci pomóc.

 

Monika Miler