Moją życiową pasją i zadaniem jest wspieranie osób, które samodzielnie nie radzą sobie z emocjami. W pracy z klientem wykorzystuję Metodę EFT (Emotional Freedom Technique), Matrix Reimprinting, Cellular EFT, techniki wizualizacyjne oraz oddechowe. Jestem certyfikowanym trenerem EFT oraz Cellular EFT. Jestem również terapeutką Kosmoenergetyki Klasycznej.

 

Przede wszystkim jednak jestem osobą wyjątkowo empatyczną, która pomaga potrzebującym odnaleźć zagubioną radość życia i poczucie własnej wartości. Stale rozwijam się i dokształcam, żeby następnie dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z tymi, którzy są w potrzebie.  

 

Czasami w życiu jest tak, że zanim ujrzysz niebo, musisz dotknąć piekła. Wiem coś na ten temat. Wiem też, że to piekło jest stanem przejściowym. Od nas samych zależy, jak długo ten stan będzie trwał. Nie jest łatwo przyznać przed sobą samym, że potrzebuje się pomocy. Niełatwo jest podjąć trud spojrzenia w oczy własnych demonów. Uwierz jednak, że najgorszym, co można zrobić będąc w takiej sytuacji, to nie robić nic. Każdy człowiek ma w sobie więcej siły niż jest to sobie w stanie wyobrazić. Często jedyną rzeczą, jakiej mu brakuje, jest pomocna dłoń kogoś, kto w niego wierzy. Wyciągam tą pomocną dłoń, bo widzę, że to ma sens. Pomagam, ponieważ wewnętrzna przemiana moich klientów jest najlepszym i najpiękniejszym świadectwem ich wewnętrznej siły.

 

Nie obiecuję Ci, że zrobię wszystko za Ciebie. Ale mogę Ci obiecać, że jeśli wyrazisz chęć współpracy, nie zostaniesz ze swoim problemem sam. Będę Cię motywować, stawiać do pionu, wspierać i uczyć. Uczyć – jak znowu zacząć szczerze uśmiechać się. Będę Ci towarzyszyć przy odnajdowaniu sensu i komfortu życia. Nie trzymaj dłużej w sobie tego, z czym nie chcesz już być. Napisz do mnie, wygadaj się w mailu. Jest duża szansa, że będę potrafiła Ci pomóc.

 

Monika Miler