Pani Monika jest niezmiernie ciepłą osobą o duszy niosącej pomoc i wsparcie. Jej delikatność i wyczucie pomogły mi w bardzo trudnych dla mnie momentach. Nadal otrzymane wsparcie mnie wzrusza, a samo wspomnienie o nim niesie ukojenie. Panią Monikę mogę polecić z głębi serca, tym, którzy czują, że potrzebują miłości i światła w życiu, albo po prostu tym, którzy chcą, żeby ich życie było lepsze, pełniejsze, bo światła i miłości nigdy nie może być za dużo, a dzięki pani Monice można poczuć, jak życie może być piękne.
Gosia z Warszawy
Przez całe życie jestem w różnych terapiach. Z Moniką pracuję od pół roku i widzę bardzo dużą różnicę w moim reagowaniu na to co dzieje się w moim życiu. Bardzo się cieszę, że Monika ma mnie pod swoimi skrzydłami. To bardzo ciepła i przyjazna osoba.
Anonimowo
Jestem dzisiaj inną osobą. Nigdy nie przestanę ci za to dziękować.
Kaśka,
po prostu Kaśka
Jak to dobrze, że są na świecie takie osoby, jak Ty Moniko, z otwartym sercem, przy których możemy się czuć bezpiecznie i być prowadzeni i zrozumieni. Dziękuję .
Aga
Z całego serca polecam Monikę, jestem pod wrażeniem jej umiejętności, które łączy z otwartością, ciepłem i zrozumieniem dla drugiego człowieka.
Magdalena
Jestem wdzięczna losowi, że trafiłam na Monikę. Powoli układamy wszystko, czym wcześniej bałam się zająć. Sama nigdy nie byłabym w stanie tego zrobić. Czuję ogromną ulgę. Zaczynam pozytywnie widzieć świat dookoła mnie, wierzę, że tak już zostanie. Bardzo Ci dziękuję Moniko. Twój takt, spokój i opanowanie wciąż robią na mnie wrażenie. Dziękuję za to, że jesteś przy mnie.
Anna, Toruń
Jestem Pani tak wdzięczna, że nie potrafię wyrazić tego słowami. Teraz czuję taki spokój i jestem szczęśliwa. To, co Pani robi, jest niesamowite. Będę Panią polecać. Dziękuję.
Jolanta