Pani Monika jest niezmiernie ciepłą osobą o duszy niosącej pomoc i wsparcie. Jej delikatność i wyczucie pomogły mi w bardzo trudnych dla mnie momentach. Nadal otrzymane wsparcie mnie wzrusza, a samo wspomnienie o nim niesie ukojenie. Panią Monikę mogę polecić z głębi serca, tym, którzy czują, że potrzebują miłości i światła w życiu, albo po prostu tym, którzy chcą, żeby ich życie było lepsze, pełniejsze, bo światła i miłości nigdy nie może być za dużo, a dzięki pani Monice można poczuć, jak życie może być piękne.
Gosia z Warszawy
Panią Monikę poleciła mi znajoma. Po półtorarocznej terapii w gabinecie nie wierzyłem, że coś jeszcze może mi pomóc. Pomogło i cały czas pomaga. Polecam niezdecydowanym i tym, którzy wciąż się boją.
Waldek K.
Jestem dzisiaj inną osobą. Nigdy nie przestanę ci za to dziękować.
Kaśka,
po prostu Kaśka
Jak to dobrze, że są na świecie takie osoby, jak Ty Moniko, z otwartym sercem, przy których możemy się czuć bezpiecznie i być prowadzeni i zrozumieni. Dziękuję .
Aga
Z całego serca polecam Monikę, jestem pod wrażeniem jej umiejętności, które łączy z otwartością, ciepłem i zrozumieniem dla drugiego człowieka.
Magdalena
Jestem wdzięczna losowi, że trafiłam na Monikę. Powoli układamy wszystko, czym wcześniej bałam się zająć. Sama nigdy nie byłabym w stanie tego zrobić. Czuję ogromną ulgę. Zaczynam pozytywnie widzieć świat dookoła mnie, wierzę, że tak już zostanie. Bardzo Ci dziękuję Moniko. Twój takt, spokój i opanowanie wciąż robią na mnie wrażenie. Dziękuję za to, że jesteś przy mnie.
Anna, Toruń
Jestem Pani tak wdzięczna, że nie potrafię wyrazić tego słowami. Teraz czuję taki spokój i jestem szczęśliwa. To, co Pani robi, jest niesamowite. Będę Panią polecać. Dziękuję.
Jolanta